T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇANKIRI / MERKEZ - Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Haberler

Mrt

Selahattin  İnal Güzel Sanatlar Lisesi  Öğrencileri Milli Eğitim Bakanlığının Kök Değerler Projesi ile 18 Mart Çanakkale  Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası kapsamında İlimiz Şehitliğini ziyaret etti.

Mrt

Erasmus projemiz kapsamında İspanya Cordobaya yapılan öğrenci hareketliliğinin haberlerinin yer aldığı Erasmus Gazetimizin 4. sayısı yayında...

Şbt

 Türkiye'de Liseler arasında yapılmış ilk Podcast olma özelliğini taşıyan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Podcasti Türk Patent Kurumu tarafından tescillendi.

Şbt

Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Proje Ekibi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK'e yolculuk öncesi veda ziyaretinde bulundular

Şbt

SELAHATTİN İNAL GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİLERİ "GÜZEL FANZİN"İN 2. SAYISINI YAYIMA HAZIRLADI

Ock

Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri "Güzel Fanzin" adını verdikleri özgür dergilerini yayıma hazırladılar.

Elektronik ortamda yayın hayatına başlayan dergi, öğrencilerin sanatsal ve edebiyat alanında ürettikleri çalışmaları konu ediniyor. Adını  İngilizce dilinde Fanatic ve Magazine kelimelerinin kısaltmalarından alan Güzel Fanzin dergisinde öğrencilerin özgün ve yenilikçi birçok çalışması yer alıyor.

Ock

Okulumuzca 2020 yılında hayata geçirelen, okulumuzun ilk donanımlarının da sergilendiği OKUL MÜZESİ Milli Eğitim Bakanlığımızca örnek gösterilerek sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Vizyonu ile okulumuzu sosyal projeje ve faaliyetlere bir üst lige çıkaran tüm idareci ve personelimize şükranlarımızı sunarız.

Ock

 

____________________________________

24-03-2021

 

Selahattin inal GSL on Apple Podcasts

____________________________________

buzzsprout

Podcast site adresi:

https://selahattininalgsl.buzzsprout.com

____________________________________

 

Spotify

Spotify Bağlantı:

https://open.spotify.com/show/0nZwNZdrJzwAjZZfX7RAHP?si=TzzyW9ZbQGWUUlE4D4uCRA

____________________________________

 

deezer

Deezer Bağlantı:

https://deezer.page.link/wF9mQCYe5yJ9ikzSA

 

____________________________________

Ock

Ock

Erasmus +Programı K122 SCH Okul Eğitimi Programı kapsaminda İspanyada gerçekleşecek olan "E rehberliğin geliştirilmesinde evrensel değerlerin oluşturulması Güzel Sanatlar eğitiminde kısıtlı kaynakların kullanımı konulu" Projemizin Logo Tasarımı Okulumuz öğretmeni Fatih HARMANDA tarafından hazırlandı. Öğretmenimize teşekkürlerimizle...

Ock

 

Erasmus +Programı K122 SCH Okul Eğitimi Programı kapsamında İspanya da düzenlenecek olan E-rehberliğin geliştirilmesinde evrensel değerlerin oluşturulması Güzel Sanatlar eğitiminde kısıtlı kaynakların kullanımı konulu projemiz için okulumuz ogrencileir arası düzenlenen Afiş Tasarım Yarışması sonuçlandı. Yarışmada yapılan değerlendirme sonucu proje afişi olarak seçilen okulumuz 12 resim sınıfı ogrencimiz Damla EKİZ'i tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Kas

Haz

Aşağıdaki Sınav Tanıtım videolarını izleyerek okulumuz Yetenek Sınavlarının nasıl yapıldığı ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz...

May

May