T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇANKIRI / MERKEZ - Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Güzel Sanatlar Podcast Ulusal Bir Marka Oldu

 Türkiye'de Liseler arasında yapılmış ilk Podcast olma özelliğini taşıyan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Podcasti Türk Patent Kurumu tarafından tescillendi.

 Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan podcast çalışması İlimiz Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından büyük titizlikle sürdürülüyor. Podcast yayınlarında Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenleri sanatsal ve edebi alanlarda çeşitli sohbet ve dinletiler gerçekleştiriyor.

 Sunuculuğunu Okul Müdürü Mehtap Meydaneri  ve Edebiyat Öğretmeni Hatice Geçim'in yaptığı projede bugüne kadar toplam 25 bölüm çekildi ve Spotify, Buzzsprout, Apple Podcast üzerinden yayınlandı.

Proje Genel Koordinatörlüğünü Ali Meydaneri, Yayın Yönetmenliğini Şafak Yılmaztürk ve İçerik Düzenlemelerini Hatice Geçim tarafından yapılan Güzel Sanatlar Podcast'te her bölümde Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri görev alırken, zaman zaman  farklı konu ve konuklar ile program zenginleştiriliyor.

Güzel Sanatlar Podcast yayınlarını  linklerden takip edebilirsiniz.

https://www.buzzsprout.com/1725551/episodes

https://open.spotify.com/show/0nZwNZdrJzwAjZZfX7RAHP?si=mBdzCnGFRmuHd0xwhlleLg

https://podcasts.apple.com/tr/podcast/selahattin-inal-gsl/id1558872571

27-02-2023

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 27.02.2023 - Güncelleme: 12.09.2023 16:42 - Görüntülenme: 561
  Beğen | 350  kişi beğendi