T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇANKIRI / MERKEZ - Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Etiket Sonuçları: KBS Program

Şbt

KBS Uyumlu Ek Ders Puantajı Hazırlama Programı & Pansiyon Belletmen Nöbet Hazırlama Programı

KBS Uyumlu Ek Ders Puantaj Programı...

Sadece Microsoft 365 Apps for Enterprise ile sorunsuz çalışır.

Excel programına girdiğinizde Hesap bölümünden office sürümünüzü görebilirsiniz.

Pansiyon Belletmen Nöbet Hazırlama Programı Okul kadrolu öğretmenleri ile kurum dışından gelen öğretmenlerin kolayca listelenip hızlıca atama yapılabilen programdır. Hafta içi ve hafta sonu nöbet yoğunluğunu grafikle takip edebileceğiniz imkanlar sunar.

Ek ders Puantaj Programı ise 32 ve 64 bit uyumlu. Bütün hesaplamaları yönetmeliklere göre otomatik olarak yapar. Güncellemeler sürekli yapıldığı için sayfamızı aylık olarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Programın güncel versiyonu elinizde ise yeniden indirmenize gerek yoktur.  

Kadrolu, Sözleşmeli, Görevlendirme ve Ücretli öğretmen hepsi için kullanılabilir. Programı kullanmak oldukça basittir. Pek çok özellik mevcuttur. Kullanıldıkça pratikleşebilirsiniz.

KBS dosyasını 5 saniyede hazırlar.

ÜCRETSİZDİR.

Programlarla ilgili geri bildirimde bulunmak için safakyilmazturk@gmail.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.

Not: Programı kullanırken kes-kopyala-yapıştır yada fare ile taşıma yapma işlemleri nedeniyle formul yapısı bozulmakta ve hatalı işlem ve sonuçlarla karşılaşıldığı anlaşılmaktadır. 
Kullanımda oluşan problemler nedeniyle bu işlemler kısıtlanmıştır. Bu nedenle  kes-kopyala-yapıştır yada fare ile taşıma işlemleri yapmayınız.