T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇANKIRI / MERKEZ - Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Erasmus Gazetemizin 3. Sayısı Yayınlandı

Yeni yerler görmek, yeni ülkeler gezmek insanın ufkunu genişletir. Seyahat etmek insana özgüven, mutluluk, vizyon,  cesaret katar. Okul yılları boyunca münazara konusu olan o ünlü soruyu hatırlarsınız: "Çok okuyan mı bilir çok gezen mi?" Hem okuyan hem de gezen. Gezerken okuyan, okurken gezen. Okuduklarını, coğrafyada teyit ve tasdik eden diye cevap verilebilir bu soruya… Geziler de kitaplar gibi yeniliklere açılan pencerelerdir. İnsan gezdikçe daha iyi kavrar, öğrendiklerini pekiştirir. Okuduklarımızı pekiştirmenin bir yoludur seyahat etmek… Yeni coğrafyalara, yeni kültürlere, yeni maceralara kucak açmaktır.

 İlimiz Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından belirli aralıklarla yayın hayatını sürdüren Güzel Fanzin Elektronik Dergi 3. Sayısı yayımlandı. İçerisinde öğretmen ve öğrenciler tarafından gerçekleştirilen sosyal ve akademik çalışmalara yer verilen Güzen Fanzin’in bu sayısında Erasmus+ Hareketliliği kapsamında İspanya’nın Cordoba şehrinde düzenlenen çalışmalara yer verildi.

 Dergiyle ilgili Selahattin İnal GSL yönetici ve öğretmenleri, okul olarak öğrencileri ile birlikte yeni ufuklara yelken açmak amacıyla, farklı kültürlere ait gözlem ve incelemelerini okurlarla buluşturduklarını ifade ettiler.

Fanzin Dergimizin interaktif sayısına ulaşmak için Tıklayınız...

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 07.04.2023 - Güncelleme: 12.09.2023 16:41 - Görüntülenme: 606
  Beğen | 312  kişi beğendi